UWAGA!

ZAMÓWIENIA ŚWIĄTECZNE

Zamówienia na miodowo-świeczkowe paczki, które mają szansę dotrzeć przed świętami, przyjmujemy do 18.12.2018 (wtorek). Ostatnie przesyłki zostaną wysłane w środę, 19 grudnia. Zamówienia złożone 19 grudnia i później zostaną zrealizowane dopiero po świętach.

 

Rodzaje opakowań

Opakowania do miodu

Miód dostępny jest w następujących typach opakowań:

  • z tworzywa sztucznego (200 g, 1 kg) - jest ono atestowane i dopuszczone do kontaktu z żywnością. Opakowanie to gwarantuje większe bezpieczeństwo podczas wysyłki;
  • szklanych - wybrane miody oferujemy w słoiczkach o pojemności 250 g; 

Miód można przechowywać w opakowaniu, w którym go Państwo otrzymali, jak również można go przełożyć do ozdobnego słoiczka czy kamionki

Prosimy pamiętać, by miód przechowywać w pomieszczeniach chłodnych i ciemnych; opakowanie powinno być szczelnie zamknięte, by ograniczyć dostęp bakterii, które mogą doprowadzić do fermentacji miodu. 

Opakowania ozdobne

Oferujemy zestawy upominkowe w ozdobnych opakowaniach z juty, organzy lub innych materiałów. 

Opakowania do pyłku i innych produktów

Pyłek kwiatowy oraz inne produkty (np. propolis) pakowane są w woreczek foliowy. Po otrzymaniu produktu można go przełożyć do dowolnego innego opakowania ze szczelnym zamknięciem, np. słoiczka.

Świeczki pakowane są w folię bąbelkową lub inny materiał ochronny.

Opakowania do wysyłki

Zamówione produkty przesyłamy w opakowaniach kartonowych.

Produkty - z uwagi na możliwość pęknięcia opakowania i wylania się zawartości - są kilkukrotnie zabezpieczone folią różnego typu i taśmą klejącą.

Dodatkowe zabezpieczenie stanowić może makulatura oraz różnego rodzaju wypełniacze do paczek (poduszki z powietrzem, folia bąbelkowa, chipsy polipropylenowe i inne).

W przypadku koszy upominkowych i tym podobnych produktów, są one owinięte w celofan (kosze, skrzynie i pudła prezentowe) lub torebki/woreczki ozdobne. Dla ochrony słoików, kosze prezentowe mogą być wyłożone naturalnymi materiałami, takimi jak sizal, wełna drzewna lub rafia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl