UWAGA!!!

W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym

czas oczekiwania na realizację zamówienia może ulec wydłużeniu

do 2–7 dni roboczych.

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszych miodów. 

Rodzaje opakowań

Opakowania do miodu

Miód dostępny jest w następujących typach opakowań:

  • z tworzywa sztucznego (1 kg) - jest ono atestowane i dopuszczone do kontaktu z żywnością. Opakowanie to gwarantuje większe bezpieczeństwo podczas wysyłki;
  • szklanych - wybrane miody oferujemy w słoiczkach o pojemności 450 g; 

Miód można przechowywać w opakowaniu, w którym go Państwo otrzymali, jak również można go przełożyć do ozdobnego słoiczka czy kamionki

Prosimy pamiętać, by miód przechowywać w pomieszczeniach chłodnych i ciemnych; opakowanie powinno być szczelnie zamknięte, by ograniczyć dostęp bakterii, które mogą doprowadzić do fermentacji miodu. 

Opakowania do pyłku i innych produktów

Pyłek kwiatowy, propolis i pierzga są pakowane w woreczek foliowy. Po otrzymaniu produktu można go przełożyć do dowolnego innego opakowania ze szczelnym zamknięciem, np. słoiczka.

Świeczki pakowane są w folię bąbelkową albo stretch lub inny materiał ochronny.

Opakowania do wysyłki

Zamówione produkty przesyłamy w opakowaniach kartonowych.

Produkty - z uwagi na możliwość pęknięcia opakowania i wylania się zawartości - są kilkukrotnie zabezpieczone folią różnego typu i taśmą klejącą.

Dodatkowe zabezpieczenie stanowić może makulatura oraz różnego rodzaju wypełniacze do paczek (poduszki z powietrzem, folia bąbelkowa, chipsy polipropylenowe i inne).

W przypadku koszy upominkowych i tym podobnych produktów, są one owinięte w celofan (kosze, skrzynie i pudła prezentowe) lub torebki/woreczki ozdobne. Dla ochrony słoików, kosze prezentowe mogą być wyłożone naturalnymi materiałami, takimi jak sizal, wełna drzewna lub rafia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl