Nasza pasieka

Tradycja pszczelarska w naszej rodzinie została zapoczątkowana jeszcze przed I wojną światową.

Od 1949 roku aż do dziś, każdego dnia troszczymy się o jak najlepszy rozwój naszej pasieki.

Dawniej i dziś

Gospodarstwo Pszczelarskie BARTNIK istnieje od 1949 roku. W naszej rodzinie tradycja pszczelarska przechodzi z pokolenia na pokolenie, a jej historia zaczęła się jeszcze przed I wojną światową, kiedy to mały chłopiec otrzymał od swojego dziadka kilka uli. Z biegiem lat pasieka rozrastała się, by w roku 1949 liczyć kilkadziesiąt rodzin pszczelich, których stale przybywało. Miód pszczeli na domowym stole był zawsze obecny, otrzymywali go krewni i znajomi, a w latach pięćdziesiątych XX wieku Gospodarstwo Pszczelarskie BARTNIK było już znane w bliższej i dalszej okolicy z doskonałego miodu. Od 1985 roku aż do dzisiaj pasieka powiększyła się do kilkuset uli, a grono wielbicieli naszego miodu stale rośnie. 

Wieloletnia pasja i przyjemność obcowania z przyrodą sprawiły, że dziś możemy z każdym podzielić się naszymi miodami oraz innymi produktami pszczelimi. Dokładamy wszelkich starań, by w teraźniejszym, pełnym pośpiechu świecie, nasz miód był taki, jak kiedyś – pachnący łąką, lasem i kwiatami. W ciągu wielu lat działalności otrzymaliśmy za niego wiele nagród i wyróżnień – największymi z nich jest jednak liczne grono Klientów naszej pasieki, z którymi po tylu latach znajomości łączą nas wspaniałe, przyjacielskie kontakty.   

Miód i produkty pszczele Gospodarstwa Pszczelarskiego BARTNIK dostępne są zarówno w przypasiecznym sklepie w miejscowości Konstantowo 10 (gm. Mrocza), położonej w malowniczej, pełnej jezior okolicy Krajeńskiego Parku Krajobrazowego, jak i w sprzedaży wysyłkowej na stronie www.miod-bartnik.pl. Na terenie gospodarstwa utworzyliśmy również pomieszczenie do apiterapii i skansen, które w okresie wiosenno-letnim przyciągają wielu zainteresowanych.  

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl