UWAGA!!!

W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym

czas oczekiwania na realizację zamówienia może ulec wydłużeniu

do 2–7 dni roboczych.

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszych miodów. 

Dostawy i płatności

Koszty dostawy

Zamówione produkty przesyłamy we wszystkie dni robocze za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Paczki wysyłamy wyłącznie na terenie Polski.

CENNIK PRZESYŁEK

(max waga przesyłki 25 kg)

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

17,00 zł

22,00 zł

Czas realizacji zamówienia

Od momentu złożenia przez Ciebie zamówienia do otrzymania zamówionych produktów może minąć od 2 do 5 dni roboczych:

  • natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem jego złożenia;
  • po otrzymaniu Twojego zamówienia oraz zapłaty (w przypadku płatności przelewem), przygotowujemy przesyłkę. W wyjątkowych sytuacjach i przy niestandardowych zamówieniach, które wymagają uściślenia, skontaktujemy się z Tobą e-mailowo lub telefonicznie;
  • Twoja przesyłka zostanie nadana w przeciągu 24h lub w najbliższy dzień roboczy od momentu złożenia i przygotowania przez nas zamówienia - o zmianie statusu zamówienia zostaniesz poinformowany e-mailem. Paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera DPD;
  • Czas oczekiwania na dostawę wynosi zwykle 24h w dni robocze. Dostarczenie paczki może jednak potrwać do 72h (3 dni robocze), co wynika z regulaminu dostaw kuriera.

Uwaga:

  • nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez kuriera. Jeśli nie otrzymałeś paczki po upływie 3 dni roboczych od jej nadania, skontaktuj się z nami;
  • nie gwarantujemy, że kurier dostarczy paczkę w godzinach, w jakich tego oczekujesz - firma DPD stara się respektować wszystkie życzenia swoich klientów, jednak z uwagi na olbrzymią ilość dostarczanych codziennie przesyłek, nie zawsze jest w stanie dotrzeć do klienta o dokładnej, wskazanej przez niego porze.

Formy płatności

UWAGA! Gospodarstwo pszczelarskie Bartnik działa na zasadach sprzedaży bezpośredniej. Nie wystawiamy faktur. 

W zależności od wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

1. Gotówka 

W sklepie stacjonarnym w Konstantowie płatność jest możliwa wyłącznie gotówką

2. Pobranie 

Płacisz gotówką kurierowi przy odbiorze towaru. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za dostawę. Prosimy pamiętać, by w dzień dostawy paczki przygotować dla kuriera odliczoną gotówkę. 

3. Przelew tradycyjny 

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia (dane do przelewu znajdziesz również poniżej). Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Dane do przelewów tradycyjnych:

Jacek Orciuch

Konstantowo 10

89-115 Mrocza

numer rachunku bankowego: 50 8144 0005 2004 0040 7694 0001

4. Przelew online 

To wygodna, szybka i bezpieczna forma płatności. W ostatnim kroku składania zamówienia, kliknij przycisk "opłać zamówienie" - zostaniesz przekierowany do automatycznego systemu płatności elektronicznych przelewy24.pl. Kierując się wskazówkami podanymi na ekranie, wybierz swój bank, zaloguj się i dokonaj zapłaty.

Operatorem płatności elektronicznych przelewy24.pl jest: DialCom24 Sp. z o.o., 60-327 Poznań, ul. Kanclerska 15, NIP 781-173-38-52, REGON 634509164, Sąd Rejonowy Poznań, VIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Nr KRS 0000306513.

Przelewy24.pl oferuje niemal 30 różnych metod płatności

(uwaga: brak płatności kartą kredytową/debetową!)

 

Przelewy24.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl