UWAGA!

ZAMÓWIENIA ŚWIĄTECZNE

Zamówienia na miodowo-świeczkowe paczki, które mają szansę dotrzeć przed świętami, przyjmujemy do 18.12.2018 (wtorek). Ostatnie przesyłki zostaną wysłane w środę, 19 grudnia. Zamówienia złożone 19 grudnia i później zostaną zrealizowane dopiero po świętach.

 

Produkt dnia
Nożyk do miodu z rączką
Nożyk do miodu z rączką
3,50 zł
szt.

Wieki mijają, a natura wciąż stanowi źródło ważnych i skutecznych środków wspierających leczenie wielu dolegliwości i chorób. Wśród nich niemałe znaczenie mają te pochodzące od pszczół. Choć najbardziej znanym z pszczelich produktów jest słodki miód, pasieka Bartnik czerpie z ula także inne, równie drogocenne substancje.

Propolis (kit pszczeli), pyłek kwiatowy i pierzga stanowią doskonałe wsparcie w okresie przeziębień, w sytuacji gdy istotna jest regeneracja organizmu, a także w przypadku poważnych schorzeń. Zapraszając je do swojego domu, zyskuje się smaczną i zdrową dawkę naturalnych preparatów, które ukoją ból brzucha i nerwy, przyspieszą gojenie się ran i pomogą pozbyć się jesiennego kataru.

Gdy pyłek i pierzga na stałe zagoszczą w diecie, będą natomiast naturalnym środkiem wzmacniającym m.in. w terapii chorób metabolicznych i związanych z układem krążenia, a regularnie stosowany kit pszczeli wspomoże w walce z problemami skórnymi i dolegliwościami ze strony układu pokarmowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl